Ostatnio dodane lub zmodyfikowane artykuły

1. Rok 2022

Roboty budowlane „Modernizacja ulic Piwnej, Jasnej, Krętej i Rolniczej w miejs...

Utworzony: 2022-05-16 | Zmodyfikowany: 2022-05-16 17:21

2. Rok 2022

UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY POPÓW

Utworzony: 2022-05-10 | Zmodyfikowany: 2022-05-16 15:26

3. Rok 2022

Zakup średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla OSP Wąsosz Górny

Utworzony: 2022-05-11 | Zmodyfikowany: 2022-05-11 14:19

4. Nabór na wolne stanowiska pracy

Ogłoszenie - Wójt Gminy Popów ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Gminnego Zespo...

Utworzony: 2022-05-10 | Zmodyfikowany: 2022-05-10 23:46

5. 2022

Obwieszczenie Starosty Kłobuckiego o znaku AB.673.5.026.2021.G z dnia 02 maja 2022 roku

Utworzony: 2022-05-10 | Zmodyfikowany: 2022-05-10 10:18

6. 2022

Obwieszczenie Wojewody Śląskiego znak IFXIII.7820.16.2022 z dnia 09 maja 2022 roku

Utworzony: 2022-05-10 | Zmodyfikowany: 2022-05-10 09:49

7. 2022

Zarządzenie Nr ZW.0050.59.2022 Wójta Gminy Popów z dnia 9 maja 2022 r. w sprawie ogł...

Utworzony: 2022-05-09 | Zmodyfikowany: 2022-05-09 13:04

8. Rok 2022

Roboty budowlane „Modernizacja ulic Piwnej, Jasnej, Krętej i Rolniczej w miejs...

Utworzony: 2022-04-25 | Zmodyfikowany: 2022-05-09 12:58

9. Kadencja 2018-2023

Justyna Zdzisława Łyżniak

Utworzony: 2019-07-16 | Zmodyfikowany: 2022-05-06 15:54

10. Kadencja 2018-2023

Piotr Tadeusz Targoński

Utworzony: 2019-07-16 | Zmodyfikowany: 2022-05-06 15:54

11. Kadencja 2018-2023

Włodzimierz Roch Wojtyra

Utworzony: 2019-07-16 | Zmodyfikowany: 2022-05-06 15:53

12. Kadencja 2018-2023

Jerzy Kasprzak

Utworzony: 2019-07-16 | Zmodyfikowany: 2022-05-06 15:52

13. Kadencja 2018-2023

Janusz Marian Krawczyk

Utworzony: 2019-07-16 | Zmodyfikowany: 2022-05-06 15:51

14. Kadencja 2018-2023

Andrzej Henryk Sołtysiak

Utworzony: 2019-07-16 | Zmodyfikowany: 2022-05-06 15:50

15. Przewodniczący Rady Gminy

Oświadczenie majątkowe za 2021r.

Utworzony: 2022-05-06 | Zmodyfikowany: 2022-05-06 15:44

16. Kadencja 2018-2023

Edmund Borecki

Utworzony: 2019-07-16 | Zmodyfikowany: 2022-05-06 15:33

17. Kadencja 2018-2023

Kazimierz Bęben

Utworzony: 2019-07-16 | Zmodyfikowany: 2022-05-06 15:32

18. Kadencja 2018-2023

Mariusz Stanisław Ciupiński

Utworzony: 2019-07-16 | Zmodyfikowany: 2022-05-06 15:32

19. Kadencja 2018-2023

Ilona Maria Lis

Utworzony: 2019-07-16 | Zmodyfikowany: 2022-05-06 15:31

20. Kadencja 2018-2023

Wioletta Pierz

Utworzony: 2019-07-16 | Zmodyfikowany: 2022-05-06 15:26